czwartek, 19 maja 2011

Cześć

Hej :) To mój pierwszy blog. Poświęcony będzie "recenzjom" ksiażek, ale ostrzegam - nigdy nie pisałam "porządnych recenzji" tak więc proszę o wyrozumiałość :) Mam nadzieję, że będę tutaj często pisać, ponieważ moje poprzednie blogi sięgnęły szczytu zapomnienia i je usunęłam. I tak nikt ich nie czytał.

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że uda Ci się rozwinąć bloga :) Jakby co - służę pomocą ;)

    OdpowiedzUsuń